telefon

asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat uygulamamız ile evinizi ve iş yerinizi çok daha kısa sürede ve daha güvenli bir şekilde taşımaktayız. Günümüz teknolojilerini eksiksiz takip etmekte olan evden eve nakliye firmamız, yeni nesil asansörlü taşıma uygulaması ile hizmet kalitesini artırmaktadır.

ankara asansörlü nakliyatAsansörlü taşımacılığın en büyük avantajı, eşyaların daha güvenli ve çok daha kısa sürede taşınmasını sağlamaktır. Bu nedenle evden eve nakliyat firmamız, binaların asansör aracımızın yanaşmasına uygun olduğu tüm durumlarda asansörlü taşıma uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Şehir İçi Şehirler Arası Tüm İllere Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sadece Ankara içi değil, tüm illere yaptığımız şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de asansörlü nakliye uygulamamız mevcuttur.

Asansörlü taşımacılığın tüm ince detaylarını bilen kadromuz, eşyalarınızın ambalajlamasını en iyi şekilde gerçekleştirip emniyetini sağladıktan sonra, asansörümüzü kullanarak aracımıza aktarmaktadır.

Yeni adresinize ulaşıldıktan sonra tekrar asansör aracımız kurularak, eşyalarınız evinize veya ofisinize güvenle ve kısa zamanda aktarılmaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanmak için eşyalarınızın alınacağı ve taşınacağı dairenizin bulunduğu binaların, asansör aracımızın yanaşıp kurulmasına musait durumda olması gerekmektedir.

Eğer her iki bina değil sadece biri uygunsa, asansörlü taşıma hizmetimiz sadece bu binada kullanılmaktadır.

Ankara içi ve şehirler arası asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve sormak istedikleriniz için firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizi de değerli müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.